Kompresor remeňový olejový DXCMB3M50HE, 50 L, 10 bar STANLEY - Kompresory DXCMB3M50HE
Kód: DXCMB3M50HE
Neohodnotené
Skladom u dodávateľa (1-5 prac. dní)
Možnosti doručenia
Detailné informácie
Podrobný popis
Vlastnosti
  • Profesionálny kompresor, vhodný pre remeselníkov a firmy.
  • Sacia jednotka s liatinovým valcom pre dlhú životnosť.
  • Ovládacie prvky umiestnené v prednej časti stroja zabezpečujú jednoduchú obsluhu.
  • Robustný kovový kryt remeňa chráni všetky pohyblivé časti.
  • Veľké kolesá a pohodlná rukoväť uľahčujú prepravu.
  • Dve pevné nožičky pre väčšiu stabilitu pri používaní.
Technické údaje
Názov DXCMB3M50HE
Kód 36DC504DWT032
Jednotka B3800B
Nádrž 50 Lt
Výkon 3,0 Hp / 2,2 kW
Počet valcov 2
Tlak max. 10 bar / 145 PSI
Mazanie ÁNO
Otáčky/min 1100
Sací výkon 390 l/min / 13,8 CFM
Napätie 230 V / 50 Hz
Hlučnosť (pri 4 m) 72 dB(A)
Hmotnosť 67 kg / 147 lbs
Rozmery ŠxHxV 800 x 400 x 790 mm