profesionálny parný čistič KARCHER DE 4002

Kód: 1.092-103.0
Akcia
Značka: KARCHER
ZADARMOZADARMO
profesionálny parný čistič KARCHER DE 4002
€1 085 €904,17 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

TOVAR JE NAHRADENÝ NOVÝM MODELOM SG 4/4

Univerzálny parný čistič na profesionálne použitie. Systém s 2 nádržami, VAPO Hydro, priestor na uloženie príslušenstvo, ergonomická rúčka sú len niektoré zo znakov vybavenia DE 4002.

Technické parametre
Napätie (V) 230
Výkon ohrevu (W) 2250
Objem nádoby (l ) 2,4-2,2
Dĺžka kábla (m) 7,5
Hmotnosť bez príslušenstva (kg) 7,5
Rozmery (d x š x v) (mm) 480x305x265
Frekvencia (Hz) 50-60
Dĺžka: 480.00 mm
Šírka: 305.00 mm
Výška: 265.00 mm

 

DE 4002 predstavuje parný čistič na profesionálne použitie. Zvláštnosťou tohto stroja je plynulé plnenie parného kotla prostredníctvom doplnkovej nádrže na vodu, čo umožňuje prácu bez prerušenia. 

Už 4,6 l vody v parnom kotle a rezervnej nádrži vytvorí okolo 6000 l vodnej pary, s čím sa dá pracovať bez prerušenia 5 hodín. Keďže rezervná nádrž nie je pod tlakom, je možné vodu kedykoľvek dopĺňať, bez toho aby sa muselo čakať na to, kým vychladne parný kotol. S jeho bohatým štandardným vybavením je možné robustný stroj použiť mnohostranne v oblasti kuchýň, oblasti zdravotníctva, na čistenie tvrdých a elastických podlahových krytín, okien, záhrad a predmetov zariadenia. Horúca para rozpúšťa znečistenie rýchlo a efektívne bez čistiacich prostriedkov. 

Rozsiahle špeciálne príslušenstvo, ku ktorému patrí odstraňovač tapiet, rozširuje oblasť použitia stroja. Veľký dôraz sa pri parnom čističi DE 4002 kladie na bezpečnosť.tiči DE 4002 kladie na bezpečnosť. Schránka prístroja je chránená proti striekajúcej vode. Na rukoväť je pripojené napätie 12 V. Okrem toho disponuje prístroj „samočinným spínaním“. Na nedostatok vody je užívateľ upozornený optickým a akustickým výstražným signálom. Veľmi dlhá parná hadica s dĺžkou 2,7 m umožňuje aj práce nad úrovňou hlavy bez toho, aby sa musel prístroj nadvihovať. Prívod pary sa pohodlne reguluje na ručnej pištoli. O bezproblémové posúvanie a bezpečné státie sa starajú dvojité otáčacie kolesá vpredu a dve veľké kolesá vzadu. Dýzy, čistiace handričky a iné príslušenstvo sú stále uložené na dosah ruky v odkladacom priestore.

Použitie


Univerzálny parný čistič na priemyselné použitie. Ekologické, dôkladné čistenie a ošetrovanie prostredníctvom horúcej pary. Ideálny prístroj na čistenie podláh, obkladačiek, strojov, radiátorov, čalúneného nábytku, toaliet, automobilov.

Vybavenie a úžitok


Systém s 2 nádržami
Keďže sa zakaždým nahrieva iba jedna časť celkového objemu nádrže, je doba nahrievania obzvlášť krátka.


VapoHydro
Plynulá regulácia od prúdu pary až po prúd horúcej vody priamo na stroji.

 

Obsah dodávky:

  • Hadica na odsávanie pary s rukoväťou
  • Parné trubice 2x
  • Podlahová hubica
  • Ručná hubica
  • Kruhová kefka, čierna
  • Hubica na čalúnenie s kefou
  • Plniaci lievik pre systém s 2 nádržami
  • Power tryska

Dodatočné parametre

Kategória: Profesionálne parné čističe
Hmotnosť: 1 kg
Použitie: Profi

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: