Čistič vysokotlakový STANLEY SXPW25DTS-E 150 Bar ST-VC SXPW25DTS-E
Kód: SXPW25DTS-E
Neohodnotené
Vypredané
Možnosti doručenia
Detailné informácie
Podrobný popis
Vlastnosti
  • Vysokotlakový čistič s dvomi čerpadlami (DUALTECH SYSTEM).
  • Univerzálny dvojitý motor s tepelnou ochranou.
  • Systém s dvomi rotačnými dýzami.
  • Súprava pre vysokotlakové penenie.
  • Vysokotlaková flexibilná hadica (8 m) na statickom navijaku.
  • Systém automatického vypnutia pri uvoľnení spúšte pištole.
  • 3-polohový otočný vypínač s polohami: vypnutý, pravidelné čistenie, vysokovýkonné čistenie.
  • Zabudovaný držiak príslušenstva.
  • Kolesá s dezénom (ø 200 mm) na ľahký presun.
Technické údaje
AR kód 14796
EAN kód 8016287147965
Výkon 2,5 kW
Max. tlak 150 bar
Max. prietok 810 l/h
Typ motora 1~ \ Univerzálny
Napájacie napätie 220-240 V - 50/60 Hz
Vonkajšie rozmery 427 x 365 x 922 mm